Johns Manville Slovakia
Strojárenská 1
917 99 Trnava
Tel.: 033 5918 784

Mechanik merania a regulácie (elektrikár) BONUS 2000 eur

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 1, 917 99 Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie základných preventívnych a opakujúcich sa opráv náhradných dielov, strojov a zariadení mimo výrobného procesu, a to spravidla na dielni údržby,
-vykonávanie kontrolnej činnosti na strojoch a zariadeniach,
-vykonávanie záznamov o údržbe strojov a zariadení,
-vykonávanie kontroly, opravy, preventívnej údržby, demontáže a montáže strojov a zariadení vo výrobnom procese,
-vykonávanie stredných a generálnych opráv strojov a zariadení,
-vykonávanie opravy strojov a zariadení a ich riadiacich systémov pomocou PC a špeciálnych programovacích prostriedkov, vykonávanie zálohovania a obnovovania softvéru,

Iné výhody

-práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti.
-bonus 2 000€ pri splnení podmienok
-Bezplatná doprava autobusom na trase:
Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava, Johns Manville.
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

- prax 1 rok na rovnakej alebo obdobnej pozícií PODMIENKA
- držiteľ osvedčenia elektrotechnika § 21, Vyhl. č. 508/2009 Z. z.
- práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (1. stupeň - 1,5m)
- práca na 4 zmenny
- dobrý zdravotný stav

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 40 ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne.
V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu,a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.

Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville. Zamestnáva viac ako 900 zamestnancov. Produktovým portfóliom v Trnave je najmä výroba skleného vlákna vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

V prípade záujmu pošlite svoj štrukturovaný ŽIVOTOPIS e-mailom BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV, ostatní uchádzači zostávajú v databáze našej spoločnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Johns Manville Slovakia, a.s.
Strojarenska 1

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1401589   Dátum zverejnenia: 29.11.2016