Johns Manville Slovakia
Strojárenská 1
917 99 Trnava
Tel.: 033 5918 784

Expedient (zastupovanie počas materskej dovolenky)

Miesto práce
Strojarenska 1, 917 99 Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidovanie exportných zásielok a tuzemských zásielok
- vystavovanie expedičných dokladov
- sledovanie a vyhodnocovanie stavu skladových zásob na dennej báze
- vykonávanie administratívnych prác súvisiacich s vybavovaním reklamácií tovaru a likvidáciou odpadu z reklamovaných zásielok v skladoch
- pripravovanie podkladov pre fakturáciu tuzemských a externých zásielok, ako aj pre colné sklady a vzorky

Iné výhody

Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobené

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- min. 1 rok praxe v oblasti skladového hospodárstva podmienkou
Ide o zastupovanie počas materskej resp. rodičovskej dovolenky

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 40 ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne.
V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu,a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.

Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville. Zamestnáva viac ako 900 zamestnancov. Produktovým portfóliom v Trnave je najmä výroba skleného vlákna vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

V prípade záujmu pošlite svoj štrukturovaný ŽIVOTOPIS e-mailom, BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV, ostatní uchádzači zostávajú v databáze našej spoločnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Johns Manville Slovakia, a.s.
Strojarenska 1

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1295772   Dátum zverejnenia: 28.11.2016