Expedient/Expedientka, mzda od 1230 € / brutto po skúšobnej dobe

Miesto práce
Johns Manville Slovakia, a.s., Strojárenská, Trnava
Termín nástupu
ihneď
6,3 EUR/hod.Hodinová mzda 6,30 € (Mzda od 1 230 € / brutto po skúšobnej dobe zahŕňa variabilnú zložku mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidovanie exportných a tuzemských zásielok
- vystavovanie expedičných dokladov
- sledovanie a vyhodnocovanie stavu skladových zásob na dennej báze
- vykonávanie administratívnych prác súvisiacich s vybavovaním reklamácií tovaru a likvidáciou odpadu z reklamovaných zásielok v skladoch
- pripravovanie podkladov pre fakturáciu tuzemských a externých zásielok, ako aj pre colné sklady a vzorky
- práca Po - Pia od 6 - 14 hod / 9 - 17 hod

Iné výhody

- 13. plat a 14. plat podľa podmienok v Kolektívnej zmluve
- Nástupný bonus 2 000 €
- Motivačný bonus "priveď svojho kolegu" 2 000 €
- Príspevok pri narodení dieťaťa 500 €
- Odmena pri pracovnom výročí od 150 € + darčekový kôš
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
- Závodné stravovanie za približne 1,35 € / pracovná zmena
- Vzdelávanie zamestnancov
- Odmena darcom krvi
- Zľava do športového centra Pohoda Trnava
- Zľava do vodného sveta a SPA v Aquaparku Trnava
- Bedminton a bowling zdarma
- Multisport karta
- Ďalšie sociálne a rekreačné benefity
- Bezplatná doprava autobusom na trase:

Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava, Johns Manville.
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Požadovaná prax

1

- min. 1 rok praxe na obdobnej pozícií
- základná znalosť programov MS Office (Word, Excel)
- znalosť skladového hospodárstva
- skúsenosť s prácou v SAP veľkou výhodou

Spoločnosť Johns Manville, člen skupiny Berkshire Hathaway, je popredný výrobca a obchodník s prvotriednou kvalitou výrobkov pre izolácie budov, mechanické izolácie, komerčné strešné krytiny a izolácie striech, ako aj sklené vlákna a netkané materiály pre komerčné, priemyselné a bytové aplikácie.
Hlavné sídlo spoločnosti je v Denveri v štáte Colorado v USA. Zamestnáva 8000 ľudí a prevádzkuje 49 výrobných závodov. Naši zákazníci sú z viac ako 84 krajín sveta. V roku 2018 oslávil Johns Manville 160. výročie svojej existencie. Pre viac informácií navštívte: www.jm.com

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 50 - ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne. V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu, a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.
Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville, pričom v ňom pracuje približne 900 zamestnancov. V trnavskom závode vyrábame sklené vlákno vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Informácie ohľadom ochrany osobných údajov žiadateľa o zamestnanie nájdete na: https://www.jm.com/en/careers/slovensko-kariera/

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Chnápková
Tel.: +421335918188
E-mail: poslať životopis
ID: 1295772  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.