Manager údržby do výrobnej spoločnosti

Jobteq Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacmin od 2500 eur gross, plat sa odvíja od skúsenosti kandidáta, vo finále vie byť výrazne vyšší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, automotive spoločnosť, hľadáme šikovného managera údržby.
Kandidát by sa mal vedieť dohovoriť v angličtine, mať skúsenosti na predošlej obdobnej pozícii (manager údržby, vedúci údržby, supervízor údržby).

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:

- riadenie a koordináciu práce pracovníkov oddelenia
údržby
- sledovanie a analyzovanie príčin porúch zariadení,
spolupráca s ostatnými oddeleniami na ich
odstraňovaní
- spolupráca s oddelením inžinieringu pri preberaní a
validácii liniek a zariadení do procesu
- tvorba a riadenie rozpočtu pre oddelenie údržby
koordinácia a riadenie TPM aktivít a preventívnej
údržby
- komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov a
služieb
- zabezpečovanie správy, údržby a opravy
prislúchajúcich technológií
- zabezpečovanie externých služieb údržby

- Práce v stabilnej spoločnosti
- Ročný bonus ku mzde
- Kvartálne odmeny
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť odborného vzdelávania sa
- Firemné akcie
- Lacnejšie stravovanie
- Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je výrobná spoločnosť, dodávateľ do automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Technická znalosť (elektro, roboty, výrobné stroje)
Skúsenosti s vedením ľudí

Sme HR spoločnosť so zameraním na IT pozície. Špecializujeme sa na služby v oblastiach Executive Search, HR Consulting a Recruitment Outsourcing.
ID: 4783661  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac