Technik specialista dohledového centra

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího v telekomunikacích, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Technik specialista dohledového centra

Vaším úkolem bude:

- Provádění servisních a instalačních prací na přenosových, IP, i netelko. technologiích
- Řízení a koordinace prací v rámci havarijních oprav a servisních zásahů
- Dohled monitorovacích systémů a reakce na vzniklé události
- Práce ve směnném provozu (denní/noční 12h směny) na dohledovém pracovišti
- Pohotovostní služba

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci ve stabilní firmě
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce je Praha 10

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Telekomunikace (Informační technologie a telekomunikace)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ v oboru elektro (Vyhláška 50)
- Znalost AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem)
- Znalost MS Office (MS Word, MS Excel)
- Řidičský průkaz sk. B
- Týmový hráč
- Časově flexibilní - ochota pracovat ve směnném provozu
- Znalost IP a přenosových technologií, nebo infrastruktury datových center výhodou
- Praxe s prací na dohledovém nebo Helpdesk pracovišti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1935393  Dátum zverejnenia: 21.11.2014