Lodging support agent with dutch

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, světovou jedničku v oblasti cestovního ruchu, hledáme uchazeče/uchazečky, kteří mluví výborně holandsky a anglicky a mají zájem pracovat v oblasti hotelového průmyslu.
Mluvíte plynule holandsky a anglicky? Zajímá Vás cestovní ruch? Chcete být denně v kontaktu hotelovými řetězci? Cítíte se v mezinárodním prostředí jako ryba ve vodě, ráno snídáte s kolegou z Francie, odpoledne máte meeting se šéfovou ze Španělska a večer jdete posedět s kolegy z italského týmu? Líbí se Vám práce v týmu, kde každý Váš kolega je jiné národnosti? Chcete mít možnost využít všechny Vaše jazykové znalosti, případně se naučit další cizí řeč? ANO? Pokud opravdu ano, čtěte dále nebo nám rovnou pošlete své CV v anglickém a českém/slovenském jazyce!!!

Náplň práce:

Oddělení (hotelový průmysl): zde se řeší veškeré služby pro hotely/hotelové řetězce, otevírání nových hotelů, reopening hotelů, zejména booking hotelů apod. Práce je hodně organizační a odborná. Nutná perfektní znalost pracovního jazyka - holandština + velmi dobrá angličtina!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na Praze 8
• zaškolení na pozici
• mzda: 29 000 nástupní plat + široká škála benefitů
• moderní luxusní prostory, velké openspace, kde každý má svůj klid na práci
• zdarma občerstvení na pracovišti
• pracovní doba od 9:00 do 18:00 (pouze full time job)

Informace o náboru

V případě zájmu pošlete CV v českém a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené SŠ/VŠ vzdělání
• plynulá znalost AJ (B2) + holandština (C1)
• zkušenosti z nadnárodního prostředí výhodou, nejlépe zákaznický servis nebo cestovní ruch
• vyzrálá osobnost, komunikativní a milá
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• pro-klientský přístup a profesionalita
• časová flexibilita
• nástup 1.9.2014

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1816462  Dátum zverejnenia: 29.7.2014