Koordinátor zakázek s IT a ŠJ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek. Nutná znalost italštiny na úrovni rodilého mluvčího a zároveň komunikativní španělština a velmi dobrá angličtina. Kandidát bude pracovat v SAPu, SD modulu a bude zajišťovat objednávky a logistiku zakázek ve svěřeném regionu. Ideální kandidát má souvislejší administrativní praxi, je pečlivý, odolný vůči stresu, má schopnost pracovat na více činnostech najednou (mulititasking). Znalost SAPu je výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé platové ohodnocení, měsíční bonusy, 25 dní dovolené, 3 dny sickdays
• Možnost osobního a profesního rozvoje (pozice team leader)
• Přátelské pracovní prostředí v respektované mezinárodní společnosti, pracoviště v centru Prahy (Karlín)
• Mladý a multikulturní tým lidí
• Každodenní využití cizích jazyků
• Nástup dle domluvy

Informace o náboru

V případě zájmu pošlete Vaše CV v českém a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost italského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
• Dobrá znalost španělského jazyka (ideálně B2)
• Komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B2)
• Výhodou je zkušenosti z oblasti administrativy, koordinace činností, logistiky a podobně
• PC uživatelsky
• zkušenosti s vedením týmu výhodou
• SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1721038  Dátum zverejnenia: 23.4.2014