Vodič VZV aj bez praxe! Plat 880 eur brutto

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
ihneď (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR brutto + gastrolískty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovom priemysle
- práca na ťahači
- zásobovanie linky vo vw
- fyzicky nenáročná práca
- nie je potrebná predchádzajúca prax, pracovníkov zaškolíme
- práca na zmeny
- nepretržitá prevádzka
Termín nástupu: podľa dohody

- zaujímavé platové ohodnotenie: 880 euro bruto+ gastrolístky
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- možnosť nadčasov
- ubytovanie zabezpečené v Bratislave

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV
- v prípade potreby vybavíme nový vzv preukaz alebo obnovíme
- skúsenosti s obsluhou VZV - výhodou, kandidátov bez praxe zaškolíme
- pracovitosť, zručnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť
- čistý register trestov
- spôsobilosť na prácu v noci
- chuť pracovať

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3104155  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 EUR brutto + gastrolískty