Údržbár / Nastavovač (automobilový priemysel), plat: 1200 - 1400 Eur brutto

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť z oblasti automobilového hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Údržbár / Nastavovač.

Náplň práce:
- zabezpečovanie stabilného chodu výrobných liniek v 3-alebo 4-zmennej prevádzke (automobilová výroba)
- vykonávanie preventívnej a operatívnej údržby a nastavovanie na výrobných linkách
- diagnostika príčin vzniku porúch, opravy na výrobných a kontrolných zariadeniach
- zabezpečenie dostupnosti náhradných dielov, nástrojov a spotrebného materiálu pre údržbu

- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- zaujímavé platové ohodnotenie
- 13. + 14. plat
- gastrolístky v hodnote 4,50 Eur
- možnosti kariérneho rastu
- zamestnanecké benefity

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na [email protected]
Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- predošlá prax na podobnej pozícii - veľkou výhodou
- oprávnenie k vykonávaniu prác na elektrických zariadeniach (minimálne § 20 alebo § 21)
- pracovitosť, zručnosť
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2941720  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 Eur brutto