Zubný lekár

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovzniknutej ambulancie hľadáme samostatného zubára

kurzy, školenia, kongresy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Novovzniknutá zubná ambulancia v Podunajských Biskupiciach hľadá do tímu zubára

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekár

Požadujeme minimálne 3 ročnú prax

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Našim klientom zabezpečujeme dočasných zamestnancov, vyhľadanie a výber kmeňových zamestnancov, školenia zamestnancov a outsourcing. Zárukou kvality a dôslednosti ponúkaných služieb je dlhoročná tradícia a skúsenosti z trhu ľudských zdrojov, praxou overená metodika práce, znalosť personálnej problematiky, tím odborných poradcov, orientovaných primárne na reálne potreby Vašej spoločnosti a absolútna flexibilita, rýchlosť a dokonalý servis.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jobs Personnel Services s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kiszelyová
Tel.: 0902900211
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806340   Dátum zverejnenia: 10.11.2016