Operátor výroby / Montážny pracovník - Bratislava

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 650 euro v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodná pre mužov aj ženy !!!
- práca pri montážnej linke v oblasti výroby automobilov
- práca na 8- hodinové zmeny (2-zmenná, 3-zmenná alebo 4-zmenná prevádzka)

Termín nástupu: marec 2015 (dohodou)

Dopravu pre pracovníkov nezabezpečujeme.

- zaujímavé platové ohodnotenie, od 580 - 650 euro v čistom (podľa zmennosti, vrátane stravného)

- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby

- možnosť platového postupu

- benefity:
*bezplatné očkovanie proti chrípke
*vianočný prezenčný balík
*spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
*celoročné kurzy anglického, nemeckého, alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou
*odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
*1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na [email protected]
Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, zručnosť
- zodpovednosť, flexibilita
- tímová hra
- skúsenosti na podobnej pozícii z oblasti automobilového priemyslu, resp. všeobecne z oblasti výroby - veľkou výhodou

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2030220  Dátum zverejnenia: 27.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 - 650 euro v čistom