Vodič vzv- Retrak

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava alebo Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď ( dohodou )
Mzdové podmienky (brutto)
od 570 euro v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovom priemysle
- práca na vzv alebo retraku
- zaskladňovanie/vyskladňovanie materiálu, práca v sklade
- práca na 8- hodinové zmeny ( 3 alebo 4-zmenná prevádzka)
- práca v priemyselnom parku pri Lozorne
- vlastná doprava výhodou

Termín nástupu: ihneď

- platové ohodnotenie od 570 euro v čistom (vrátane stravného)
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- možnosť nadčasov

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na [email protected]

Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz VZV
- skúsenosti s obsluhou VZV
- pracovitosť, zručnosť, zodpovednosť
- tímový hráč
- čistý register trestov
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci, na vzv a prácu s bremenami
- skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu, resp. všeobecne z oblasti výroby alebo logistiky - veľkou výhodou

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1982179  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 570 euro v čistom