CNC frézar/sústružník - Holandsko

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
cca 9 - 15 euro/hod netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na CNC fréze alebo CNC sústruhu alebo ohýbačke podľa technickej dokumentácie v rôznych riadiacich systémoch:
Heidenhain, alebo Sinumerik, alebo Fanuc, resp. Okuma alebo Mazatrol, a ďalšie
- skúsenosti s programovaním CNC strojov veľkou výhodou

- obsluha
- meranie
- nastavovanie
- programovanie
- kontrola kvality

- zaujímavé finančné ohodnotenie a dlhodobá práca
- zmluva s medzinárodnou holandskou spoločnosťou
- bonusy nad rámec výplaty (7,5 % holiday money + 7,5% days off money)
- možnosť dlhodobej serióznej práce prostredníctvom medzinárodnej spoločnosti
- zabezpečené slušné ubytovanie v blízkosti práce, bezplatne
- prac. doba: 40 hod. týždenne, možné nadčasy
- možnosť ďalšieho vzdelávania, špecializácie a certifikácie

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš životopis v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku na: [email protected]

Do subjektu správy prosím napíšte názov pozície.

Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

významná medzinárodná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na pracovnom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- niekoľkoročné skúsenosti s prácou na CNC fréze alebo sústruhu, alebo ohýbačke
- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- čítanie výkresovej dokumentácie
- seriózny záujem o prácu v zahraničí
- flexibilita
- pracovné nasadenie
- bezúhonnosť
- vlastné auto na prepravu - veľkou výhodou, ale nie podminekou

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1929159  Dátum zverejnenia: 14.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 9 - 15 euro/hod netto