Skladník / Vodič VZV

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 600 - 700 euro v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na logistike (VZV) v oblasti výroby automobilov - vykládky, nakládky, zásobovanie liniek, zaskladňovanie/vyskladňovanie
- práca na 8- hodinové zmeny (2-zmenná, alebo 3-zmenná, alebo 4-zmenná prevádzka)

Termín nástupu: dohodou (september 2014)

Ubytovanie ani dopravu pre pracovníkov nezabezpečujeme.

- zaujímavé platové ohodnotenie, od 600 - 700 euro v čistom (podľa zmennosti, vrátane stravného)
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- možnosť postupu

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na [email protected]

Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- platný preukaz VZV + skúsenosti s obsluhou VZV
- pracovitosť, zručnosť, zodpovednosť
- tímová hra
- skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu, resp. všeobecne z oblasti výroby alebo logistiky - veľkou výhodou

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1843824  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 - 700 euro v čistom