Zdravotní sestra/asistentka

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do jedné z nejlepších nemocnic v Praze (respektive v České republice), přijmeme zdravotní sestru nebo asistentku. Můžete si zvolit oddělení, na kterém budete chtít pracovat. Nabízíme Vám vyjednání nadstandardních podmínek ohledně platů a ostatních benefitů, včetně ubytování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce je vhodná i pro absolventky, které se chtějí dále zdarma vzdělávat a získat například specializaci. Máte zde příležitost pracovat na jednom z nejmodernějších pracovišť ve střední Evropě a můžete vidět použití nejnovějších postupů v moderní medicíně.

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis, nebo zavolejte pro domluvení schůzky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotnické zařízení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání v oblasti zdravotnictví. Pro naše klienty jsme skutečným partnerem, který pomáhá řešit potřeby a problémy v daných odvětvích.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Markova 594/10
158 00 Praha 5

Kontakt

ID: 2724028   Dátum zverejnenia: 9.8.2017