Zdravotná sestra / zdravotnícky asistent

Jobs Group, s.r.o.

Miesto práce
Karlovarský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Péče o pacienty v jedné ze špičkových nemocnic v České republice. Máme kompletně zrekonstruovanou nemocnici s nejmodernějším vybavením. Naše nemocnice má několik desítek oddělení, takže je možnost si vybrat na kterém oddělení budete pracovat.

Zamestnanecké výhody, benefity

Jsme nejlépe platící nemocnice v České republice. Poskytujeme také měsíční příspěvek na bydlení a dovolenou, stravenky. Máme několik vlastních rekreačních zařízení. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

Informácie o výberovom konaní

V případě zájmu o bližší podrobnosti nám prosím zašlete své CV na email a my Vás budeme kontaktovat.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

nejlépe platící nemocnice v České republice.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personální agentura

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze, ale specializuje se také na Střední, Jižní Čechy, oblast Vysočiny a některé země EU, především Rakousko a Německo. Činnost společnosti se zaměřuje především na oblast dopravy a zdravotnictví. Pro naše zákazníky jsme skutečným partnerem, který pomáhá řešit potřeby a problémy v daných odvětvích.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2674966  Dátum zverejnenia: 3.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou