Lékař, Doktor

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lékaře s alespoň ukončeným základním kmenem, nejlépe však se specializovanou způsobilostí (atestací) v oblasti interního lékařství, gynekologie, pediatrie nebo lékaře na oddělení intenzivní péče.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové podmínky a široký systém benefitů ve špičkovém zdravotnickém zařízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Špičkové lékařské zařízení poskytující skvělou péči svým pacientům

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2529228  Dátum zverejnenia: 22.4.2016