Prodejce kovoobráběcích strojů (20-40.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20-40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma zaměřená na magnetické výrobky pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"! Máte ukončené SŠ vzdělání technického zaměření a nějakou praxi v obchodě? Baví Vám komunikace s lidmi a umíte naslouchat jejich potřebám a reagovat na ně? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a rozšiřte tak naše řady!

* komunikace se stávajícími klienty - zjištění požadavků a nabídka produktů
* vyhledávání a oslovování nových zákazníků
* zpracování nabídek a jejich prezentace
* cestování po klientech v rámci ČR - 3 až 4 dny v týdnu (kanceláře v Brně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce pro rostoucí slovenskou společnost
* motivující mzdové ohodnocení
* 13. a 14. plat
* služební automobil i k soukromým účelům
* mobilní telefon i k soukromým účelům
* výkonnostní prémie

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Najdete zde pozice jako obchodní zástuipc, technický prodejce, obchodní ředitel, ocbhdoník, accountant manager, key accountant manager a ostatní.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ obor strojírenství (případně elektrotechnika)
* pozice je vhodná i pro absolventy
* praxe v obchodě výhodou
* znalost AJ/NJ výhodou
* řidičský průkaz sk. B
* zaměření na výkon; cílevědomost; obchodní duch
* odpovědnost, samostatnost komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2981026  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20-40.000 Kč