Programátor MSSQL, PL/SQL pro Oracle DB (45.000-65.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000 - 65000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše softwarové řešení Oracle hledáme vývojáře se znalostí MS SQL, popř. i jazyka PL/SQL. Zajišťovat budete změny vzhledu aplikací, řešit požadavky na nové komponenty i úpravy databázových příkazů za účelem optimalizace a ladění výkonu. Staňte se součástí velmi úspěšné společnosti s high-end vybavením a nástroji a podílejte se na projektech s mezinárodním přesahem!

* podpora při návrhu, implementaci a používání Oracle Applications
* analýza potřeb podniku a návrh nových řešení
* práce na různých částech vývojového cyklu, ať už návrhu, vývoje, testování či uvedení změn do produkce
* podporauživatelů v rámci firmy
* účast na testování a případně i školení uživatelů
* na nic nebudete sami, na řešení se s Vámi budou podílet další kolegové

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé finanční ohodnocení
* 5 týdnů dovolené a sick days
* hrazené stravování a sportovní aktivity
* prémie dle výsledků společnosti
* drobné občerstvení na pracovišti
* možnost dalšího jazykového i odborného vzdělávání
* příspěvky na penzijní připojištění
* řada dalších zaměstnaneckých benefitů
* místo výkonu práce: okres Vsetín nebo Brno/Praha

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Chtěli byste popř. pracovat na Slovensku nebo v jiném městě v ČR? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.