PLC programátor - junior (30.-40.000,- Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Znáte dobře některá z programovacích PLC prostředí a měli jste možnost s nimi pracovat během studií nebo v praxi? Jste houževnatí, učenliví a máte zájem se podílet na zajímavých projektech také v zahraničí? Perspektivní mezinárodní společnost, která nabízí také velmi zajímavé firemní benefity, hledá vhodné kandidáty na pozici "PLC Programátor". Pokud hledáte to pravé na rozjezd Vaší kariéry, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

* programování a přenastavování výrobních strojů podle potřeby výroby
* diagnostika případných poruch zařízení a následná úprava programů
* týmová spolupráce s dalšími PLC programátory ohledně odstraňování chyb ve výrobních procesech
* komunikace s mateřskou společností v Německu a spolupráce na nových projektech
* absolvování dalších potřebných školení pro rozšíření kvalifikace a odborných znalostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené
* finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou
* hrazené jazykové kurzy a další odborná školení
* pružná pracovní doba
* dotované stravování na pracovišti
* poukázky na sportovní a ozdravné činnosti a další

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato pracovní nabídka může zajímat také uchazeče, kteří hledají pracovní nabídky jako Elektroinženýr, Vývojář, pracovník automatizace, Design Engineer, Elektroinženýr, Project Manager, Product Manager apod.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost se zvučným jménem zabývající se výrobou a vývojem produktů do všech druhů domácností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektro/automatizace
* zkušenosti s programování v prostředí Simatic S7 nebo TIA (případně alespoň školení, praxi během školy)
* vyhláška 50/78 Sb.
* houževnatost, chuť se i nadále vzdělávat a rozšřovat své znalosti a zkušenosti
* mírně pokročilou znalost NJ nebo AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2896121  Dátum zverejnenia: 17.1.2017