Servisní technik - elektro (35-45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Okres Prostějov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.-45.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti se servisem strojů po elektrotechnické stránce? Baví Vás cestovat po celém světě a poznávat nové krajiny? Ovládáte anglický jazyk a nebojíte se komunikovat se zákazníky? Hledáte stabilní zázemí mezinárodní strojírenské firmy? Potom nám zašlete svůj životopis a přidejte se do týmu na pozici „servisní technik – elektro“!

* zprovozňování strojů a jejich připojení u zákazníků
* údržba strojů a odstraňování poruch
* zaškolení zákazníků na obsluhu stroje
* konzultace se zákazníky ohledně technické údržba
* výkon práce hlavně v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní firmy s možností profesního růstu
* zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností
* každoroční valorizace mzdy a roční odměny
* až 25 dní dovolené
* odborná školení
* jazykové kurzy
* dotované stravování
* zajištění veškerého zázemí při služebních cestách
* příspěvek na penzijní připojištění
* proplacená doba strávená na cestách nad rámec zákona

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Najdete zde pozice jako servisní technik, revizní technik, vedoucí servisu, strojní inženýr, elektrotechnik, elektromontér, elektroinženýr a další.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma působící ve strojírenském průmyslu. Zabývající se výrobou strojů a vybavením pro obalovou techniku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SS obor elektrotechnika
* zkušenosti se servisem strojů
* vyhlášku 50/1978 Sb. §6
* znalost AJ na komunikativní úrovni
* ochota cestovat
* časová flexibilita
* komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2819400  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.-45.000 Kč