Servisní technik (30-40.000 Kč)

Náplň práce:

Máte technické vzdělání a hledáte si uplatnění v okolí Brna? Baví Vás řešení problémů technického charakteru? Rád komunikujete s lidmi a dorozumíte se i anglicky? Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici "servisního technika" v oblasti průmyslového čištění!

  • zprovoznění strojů a zařízení a jejich připojení ke stávajícím systémům u zákazníka
  • externí opravy u zákazníků - zajištění záručního a pozáručního servisu
  • zaškolení zákazníka na obsluhu stroje
  • konzultace se zákazníky ohledně preventivní údržby
  • údržba strojů a zařízení a zajištění technické podpory zákazníků
  • komunikace se zahraničními kolegy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření (elektro výhodou)
  • vyhláška 50/1978 Sb. §6
  • AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • zájem o oblast elektro - PLC, HMI (Step7, winCC, TIA portal)
  • orientace v technické dokumentaci
  • ochota učit se novým věcem
  • flexibilita - služební cesty v rámci ČR a SR

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní firmy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • kvartální odměny
  • příspěvek na závodní stravování / diety
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací a jazykové kurzy (AJ/NJ)
  • pracovní telefon a automobil i k soukromým účelům
  • pružná pracovní doba
  • firemní akce

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu b.bartosikova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Najdete zde pozice jako konzultant, technik, servisní technik, vedoucí servisu, servisní pracovník, oživovač strojů apod.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání .

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bára Bartošíková
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
Poslat společnosti životopis
ID: 2797184   Dátum zverejnenia: 5.12.2016