Vývojář firemního IS - OSVČ i částečný úvazek

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Křenová 71, IFM Centrum, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro vývoj našeho informačního systému hledáme samostatného vývojáře, kterému to pálí a nebojí se nastoupit do rozjetého vlaku. Po dokončení zadání očekáváme pokračování ve vývoji dalších etap podle našich požadavků. V případě oboustranné spokojenosti může být prostor pro vývoj dalších nových a/nebo rozšiřování stávajících webových aplikací. Některé funkce vyžadují dobré analytické, logické a matematické dovednosti.

* vývoj webového informačního systému pro interní potřeby
* analýza požadavků, tvorba mockupů
* vývoje back-endu - PHP, Zend, MySQL
* vývoj front-endu - HTML, CSS, JavaScript, AJAX
* testování
* nasazení řešení na testovací a následně produkční server
* konfigurace linux prostředí (vhost, apache, mysql, svn, firewall)
* konzultace stavu vývoje a požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé finanční ohodnocení
* vývoj v režimu home office s osobními konzultacemi nebo on-site nebo kombinovaný
* start ihned, podrobné zadání je připraveno
* dlouhodobější externí spolupráci na dalších projektech
* místo výkonu: Brno-město

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis včetně referencí ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected].
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, matematika nebo relevantní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání v oboru IT, matematika nebo relevantní
* komerční zkušenosti s vývojem webových aplikací obdobného rozsahu / zaměření
* dobrá znalost PHP, MySQL
* dobrá znalost HTML, CSS, JavaScript, AJAX
* zkušenosti s vývojem MVC aplikací, ideálně Zend framework
* zkušenosti s instalací / konfigurací Apache, MySQL, SVN
* výhodou - znalost prostředí Linux Debian
* komunikační a analytické dovednosti
* schopnost orientovat se v cizím kódu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2507230  Dátum zverejnenia: 16.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle dohody