Senior .NET developer (až 45.000 - 60.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000 - 60000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budujte svoji kariéru v zázemí silného zahraničního hráče na poli IT! Už jste napsali pár tisíc řádků kódů v C# a zanechali jste za sebou funkční a smysluplné aplikace? Nebojíte se mentorovat méně zkušené kolegy a přebrat zodpovědnost za výsledky týmu? Buďte úspěšní právě u nás!

* pro definici hlavních požadavků budete komunikovat hlavně s analytiky a klienty
* postaráte se o návrh nových funkcionalit sw ve spolupráci s ostatními vývojáři a o následnou implementaci
* čeká Vás psaní automatizovaných testů a podpora test analytiků
* očekáváme kreativní přístup k práci a potřebu neustále celý proces zdokonalovat
* v nepřítomnosti projektového manažera budete jeho zástupcem právě Vy
* uplatníte zde i své organizační dovednosti, zejména při konání pravidelných meetingů s programátory

Zaměstnanecké výhody, benefity

* budete součástí významné softwarové společnosti, jejíž jméno má ve světě zvuk
* vysoké pracovní nasazení = vysoká odměna za Vaše úsilí
* budete mít možnost vycestovat do zahraničí (english speaking countries)
* čeká Vás práce v příjemném pracovním kolektivu v moderních kancelář v centru Brna
* angličtinu si zlepšíte nejen při komunikaci s kolegy, ale i při dotovaných jazykových kurzech
* po tvrdé práci je třeba odpočinek a proto nabízíme nadstandartní objem dovolené
* pracovní dobu budete moci přizpůsobit svým potřebám
* pracujete občas raději z domu? I to Vám umožníme!
* zrelaxovat se můžete například u stolního fotbálku nebo na „každopátečním“ posezení s kolegy

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.