Správce majetku ve strojírenství (od 28.000,- do 32.000)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Znáte dobře prostředí strojírenské výroby? Jste organizačně schopný a máte praxi ve vedení správy nemovitostí a majetku? Láká Vás týden dovolené navíc a stravenky či závodníí stravování na výběr? Chcete se zdarma osvěžit v aquaparku nebo si zajít na zápas Komety? Můžete toto všechno mít a ještě mnohem více, jediné, co pro to musíte udělat, je zaslat nám Váš životopis a pak už jen čekat, až Vám zavoláme a pomůžeme Vám posunout se kariérně k zajímavější a zodpovědnější práci!
Náplň práce:
* Starost o veškerý movitý i nemovitý majetek firmy – budovy, pozemky, stroje a veškerá technická zařízení
* Dohled nad stavebními investicemi
* Správa a údržba stávajících nemovitostí firmy (zabezpečení, úklid, revize, opravy, energetika, atp.)
* Správa a údržba technického vybavení budov
* Správa strojního vybavení - CNC, lasery, svářečky
* Organizace a evidence odpadového hospodářství, firemní ekologie
* Řízení 8 členného týmu - 4 udržbáře (z toho 1 je vedoucí údržby) a 4 uklízečky - na starost budete mít i jejich docházku

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* Pružná pracovní doba
* Závodní stravování nebo stravenky (možnost vybrat si)
* Mimořádné finanční příspěvky
* Kompletní servis pracovních oděvů
* Pernamentky do aquaparku Vyškov a zápasy Komety Brno
* Zvýhodněné nákupy pro zaměstnance u smluvních dodavatelů
* Penzijní nebo životní připojištění
* Společné sporotovní a společenské akce
* Firemní vzdělávání

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.
Další pozice: správce, údržbář, nástrojář, skladník
Other positions : manager , handyman , toolmaker , warehouseman

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zaměřená na tváření plechů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdělání technického směru (stavebnictví nebo strojírenství)
* Zkušenosti s řízením útvaru údržby strojů a zařízení
* Zkušenosti s vedením správy nemovitostí a majetku ve VÝROBNÍCH společnostech
* Výborné organizační a komunikační schopnosti
* Řidičský průkaz sk.B
* Místo výkonu: Vyškov

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2201271  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000 - 32000 Kč/měsíc