Technical Manager / Embedded SW Designer (od 40.000,- Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc, + finanční bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Exkluzivní příležitost pro seniorního SW vývojáře, který se chce i nadále věnovat vývoji, ale současně má ambice stát se technickým manažerem svého týmu. Hledáme velkého nadšence "Geeka" do embedded systémů, který má i široký přehled o souvisejících SW / HW technologiích (USB, ZigBee, BlueTooth, iOS, Android,...) a chce pracovat na produktech, které ještě nespatřily světlo světa.

* technické vedení a rozvoj týmu
* návrh architektury / konceptu / postupu vývoje SW řešení
* definice funkčních a testovacích požadavků na SW
* vývoj SW řešení + podpůrných aplikací na testování a validaci prototypů
* komunikace s dodavateli technologií, zákazníky a externími partnery
* odpovědnost za kvalitu a časový plán, účast na auditech
* projektová činnost - vedení a reportování

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost dlouhodobého pracovního pobytu v jiných design centrech včetně Silicon Valley Innovation Labs
* Příležitost pro další profesní i kariérní postup
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Finanční bonusy
* 5 týdnů dovolené
* Pružná pracovní doba + Homeoffice
* Volitelný balíček (Flexipass / Penzijní pojištění / Životní pojištění)
* Stravenky
* Jazykové kurzy
* Wellness služby

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected].

Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Nadnárodní společnost působící v oblasti vývoje SW / HW

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie, Elektrotechnika nebo příbuzný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti s vývojem embedded systémů (např. C/C++, ASM, MCU, CPU, firmware, drivery, RTOS)
* zkušenosti s vývojem testovacích a validačních nástrojů
* velkou výhodou - zkušenosti s vedením týmu / projektů v některé z oblastí: Automotive, Aerospace, Defense, Medical, Energy, Industrial
* velkou výhodou - přehled nebo nějaká zkušenost s Android, iOS
* dobré komunikační dovednosti (CZ, EN)
* nadšení pro nové technologie
* zapálení pro vývoj a inovativní řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2075576  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 Kč/měsíc, + finanční bonusy