Operátor elektromechanických výrobků + ubytování zdarma

Jobs 4 Joy SE

Místo práce
Šternberk, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
18500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce: Výroba součástek při výrobě elektromechanických výrobků. U práce se převážně stojí.
(Obsluha automatických a poloautomatických strojů a zařízení – práce na lince, ruční montáž elektrických součástek a zařízení, balení, lisování plastů na vstřikovacích lisech apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní a dlouhodobou práci na HPP
80 Kč/hodinu v čistém!!
+ Příplatky za práci přesčas
+ Prémie a bonusy pro šikovné zaměstnance
+ ZDARMA ubytování, popř. příspěvek na vlastní ubytování
Čisté pracovní prostředí
Stravování v závodní jídelně
Týdenní zálohy (1 000,-kč)
Dotovaný paušál ( od 260,-kč)
Zaškolení ZDARMA
Pracovní oděv

Informace o náboru

Pohovory probíhají:
- Pardubice 773 741 831, [email protected]
- Praha 773 741 840, [email protected]
- Brno 773 741 814, [email protected]
- Bratislava 0949 498 384, [email protected]

Pište a volejte v případě dotazů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Robertshaw je globální inženýrská a výrobní společnost nabízející produkty značek ROBERTSHAW, RANCO a PARAGON.
Dodáváme regulační techniku pro chlazení a vytápění, vodní, plynové a tlakové ventily atd. pro domácí spotřebiče i komerční zařízení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochotu pracovat na směny 8h třísměnný provoz
Manuální zručnost a jemnou motoriku
Dobrý zrak
Ochotu učit se
Základy práce s počítačem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Zajišťujeme kompletní servis zahrnující vše přes personální poradenství, výběry, testování až po následné doporučení uchazečů.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2938499  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18500