Práce pro ženy, muže i páry (plastové výrobky)- ubytování zdarma (Montážní operátor)

Jobs 4 Joy SE

Místo práce
Moravská Třebová, Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma zabývající se montáží a výrobou plastových výrobků do automobilového průmyslu přijme 6 šikovných montážních operátorů (rek) i páry do svého týmu v Moravské Třebové.

Nástup: IHNED
Náplň práce: Jednoduchá manuální práce ve stoje (zaškolení zdarma)
Místo výkonu: Moravská Třebová

Zaměstnanecké výhody, benefity

FINANCE:
od 80,-kč/h v ČISTÉM
+ 3,-kč ZA NOČNÍ
+ 500,-kč DOCHÁZKOVÝ BONUS
+ 3000,- Kč PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU A BYDLENÍ

Průměrný výdělek: od 16 300 čistého + UBYTOVÁNÍ ZDARMA!
Pokud jste místní a nebo budete dojíždět, přispíváme na Vaše bydlení a dopravu měsíčně do výplaty.

Dlouhodobou práci na HPP, Zajímavé finanční ohodnocení + ubytování zdarma k práci, zaškolení zdarma, týdenní zálohy (každé pondělí 1000,-kč).

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka oslovila, zavolejte si 773 741 831 a nebo pošlete svůj životopis na email [email protected] a domluvte si osobní pohovor: Pardubice, Praha, Brno nebo Moravská Třebová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hlavním podnikatelským záměrem je výroba plastových a pryžových výrobků především pro automobilový průmysl. Zabývají se také vývojem a výrobou vstřikovacích nástrojů, výrobou montážních a kontrolních přípravků ve spolupráci s externími firmami v České republice a v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivého člověka, který je manuálně zručný a potřebuje práci na dlouhou dobu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Zajišťujeme kompletní servis zahrnující vše přes personální poradenství, výběry, testování až po následné doporučení uchazečů.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2636907  Dátum zverejnenia: 7.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000