Obchodný reprezentant / východné Slovensko

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia predaja a prezentácie produktov etablovaného nakladateľstva odbornej literatúry
- osobná prezentácia produktov (najmä v segmente jazykovej literatúry, metodík výučby, pracovných zošitov, učebníc, časopisov atď) priamo na školách
- poskytovanie odborného poradenstva užívateľom, konzultácie (učiteľ, riaditeľ, rodič ...)
- účasť na odborných konferenciách
- prieskum trhu a konkurencie, úzka spolupráca s ostatnými kolegami v spoločnosti

- samostatná výzva, možnosť budovať niečo nové a vidieť výsledky svojej práce
- mladý kolektív
- školenia platené firmou (aj v zahraničí)
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

- nakladateľstvo odbornej literatúry

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- úspešný uchádzač je schopným obchodníkom a má skúsenosť s predajom produktov a služieb (v ideálnom prípade segment školské pomôcky, učebnice a pod. - nie je ale podmienkou)

Osobnostné predpoklady:
samostatnosť, obchodný duch, prezentačné zručnosti, extroverzia, organizačné schopnosti, primerané sebavedomie

je potrebné mať vlastné auto k dispozícii

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3068322  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce