Koordinátor v etablovanej rodinnej firme/luxusné čokoládové výrobky

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačná práca v etablovanej firme na výrobu luxusných čokoládových výrobkov a praliniek vyrábaných na Slovensku www.illui.sk

- kontakt s obchodnými partnermi - obchodné centrá, VO, MO, priami klienti)
- manažment podnikovej predajne
- príprava a rozbehnutie e-shopu
- samostatná práca podľa operatívne zadaných úloh zo strany majiteľov

stabilita, perspektíva kariérneho rastu

V prípade záujmu o predmetnú pozíciu prosíme o zaslanie životopisu, motivačného listu a orientačnej platovej predstavy na naše kontakty do 24.9.2015 vrátane.
Vybraných uchádzačov budeme oslovovať priamo, prípadne budú oslovení našim klientom do 1.10.2015.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Rodinná firma s novým investorom reštrukturalizuje svoje výrobné procesy na predaj luxusných čokoládových výrobkov a praliniek vyrábaných na Slovensku www.illui.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

hľadáme samostatného, motivovaného, cieľavedomého a organizačne schopného manažéra so skúsenosťou v MO/VO

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2252904  Dátum zverejnenia: 17.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou