Mzdový účtovník/čka, personalista/ka/ aktívna znalosť nemeckého jazyka

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Ba 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné spracovávanie mzdovej a personálnej agendy v SJ a NJ
- spracovanie podkladov pre výpočet miezd
- administratívne spracovanie pracovno-právnych vzťahov pri ich vzniku, zmene a zániku
- administratívna agenda spojená s nástupom a výstupom zamestnancov
- pracovné zmluvy, Ukončovanie pracovného pomeru, zmeny pracovných zmlúv, prihlášky a odhlášky do Sociálnej a zdravotných poisťovní
- spracovanie miezd pre všetkých zamestnancov (orientačne 55)
- komunikácia s inštitúciami (daňový úrad, soc. a zdravotné poisťovne, úrad práce)
- spracúvanie ročných zúčtovaní daní z príjmov pre zamestnancov
- navrhovanie interných personálnych pravidiel, inštrukcií a smerníc
- poradenstvo pre oblasť HR zamestnancom (spolupráca pri realizácii výberových konaní, ...)

- príjemné neformálne pracovné prostredie v malom kolektíve
- adekvátne ohodnotenie
- možnosť spolupodieľať sa na tvorbe firemnej kultúry
- kurzy, školenia, vzdelávanie
- rozmanitá pracovná náplň, podnetné prostredie
- možnosť osobnostného i profesionálneho rozvoja
- ocenenie osobnosti a individuálneho prínosu, pocit spolupatričnosti
- flexibilný pracovný čas a podmienky

- v prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite prosím na uvedený kontakt Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 14 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska stavebná spoločnosť so zameraním na tunelové stavby, najmä v zahraničí (momentálne Rakúsko, v pláne sú projekty v Nemecku, Nórsku, na Islande).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- hlavné požiadavky: mzdové účtovníctvo - praktická skúsenosť postačujúca na samostatný výkon práce (účtovné systémy: MRP, KROS OLYMP) & nemčina aspoň B1-B2 (denná komunikácia s rakúskym konateľom, nemecko-slovenská agenda, výplatné pásky SK /DE), hlavne porozumenie a schopnosť samostatnej mailovej komunikácie v nemčine s rakúskym partnerom
- samostatnosť, dodržiavanie termínov, zodpovednosť, flexibilita
- ochota učiť sa a vzdelávať, vyhľadávať nové informácie, sledovať príslušné predpisy, zákony, povinnosti
- ďalšie jazyky výhodou: EN, HR, SLO, HU
- praktické i teoretické znalosti či skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva výhodou
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, lojalita voči spoločnosti, diskrétnosť
- nápaditosť, kreatívnosť, osobná angažovanosť sú veľmi vítané

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1903934  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou