Samostatný ekonomický konzultant

JOBPOINT, spol. s r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Martin, okres Žilina, okres Trnava, okres Nitra, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových aj stálych klientov
-obchodné rokovania, dohodnutie obchodných podmienok
-analýza portfólia a zistenie požiadaviek klientov a ich následná implementácia do návrhov
-tvorba celkovej privátnej finančnej stratégie
-dlhodobý servis a poradenstvo

- výkon práce formou Home office
-bezplatné hĺbkové zaškolenie
-individuálny kariérny plán a rast
-priamy vplyv na výšku zárobku

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 14 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona 428/2002 zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo/finančníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-požadovaný prehľad vo finančných produktoch
- prax v oblasti finančného sektora veľkou výhodou (poisťovníctvo, bankovníctvo, investície, sporenie, úvery)
- prax v práci s individuálnymi klientmi min. 2 roky je výhodou
- prax v predaji je veľkou výhodou
- cieľavedomosť a flexibilita
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, argumentačná schopnosť
- vytrvalosť a orientácia na cieľ
- lojálnosť a bezúhonnosť
- jedná sa o prácu na živnosť alebo s.r.o

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1695920  Dátum zverejnenia: 23.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné finančné ohodnotenie