Predavačka do malých potravín

Jobintegra, n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Maloobchodný predaj v predajni potravín,
- práca s pokladňou,
- preberanie a dokladanie tovaru.

- Zamestnanecká zľava na všetok sortiment na predajni,
- gastro lístky,
- nízka fluktuácia,
- rodinné prostredie,
- možnosť postúpiť na vedúcu predajne (tento rok otvárame ďalšie predajne - 5).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Bio výrobky, rácio a domáce potraviny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- potravinársky preukaz

Jobintegra je moderná spoločnosť, ktorá svojimi nosnými piliermi podporuje podnikateľské prostredie svojich klientov a obchodných partnerov. Disponuje 3 divíziami 1. IT - tvorba informačných systémov a programátorské práce 2. Ľudské zdroje a personalistika 3. PR, marketing a grafické štúdio.

Pozn. Jobintegra je súčasťou inkluzívneho programu spoločenskej zodpovednosti k občanom s ŤZP a v prípade záujmu si môžu naši klienti jednotlivé zákazky uplatniť aj ako náhradné plnenie.

Spolupracujeme pri realizácií vzdelávacích aktivít s občianskym združením DIGIPOINT, ktorého zakladatelia sú Fakulta informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity, Microsoft a OC POLUS CITY CENTER.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jobintgra, n.o.
Račianska 72
831 02 Bratislava
ID: 2787814   Dátum zverejnenia: 31.10.2016