Poklaník/čka

Nezisková organizácia Jobintegra

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaznamenávanie nákupných položiek do registračnej pokladne.
- Stornovanie nesprávne naúčtovaných nákupných položiek.
- Prijímanie hotovosti v domácej mene, stravných lístkov, nákupných poukážok a platobných kariet; vydávanie hotovosti za uskutočnený nákup.
- Predaj doplnkového tovaru v okolí pokladne.
- Vykonávanie senzorickej kontroly prijímaných bankoviek.
- Zodpovedanie za hotovosť v pokladni, prepočítavanie a odovzdávanie dennej tržby.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

- nízka fluktuácia
- možnosť postúpiť
- zaškolenie do práce

Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte na [email protected]. Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

FMCG

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie.

Nezisková organizácia Jobintegra je marketingovo - personálna agentúra, ktorá podporuje zdravotne znevýhodnených ľudí na trhu prace a podporuje vlastné CSR aktivity ako aj svojich klientov. Disponujeme :

- Ľudské zdroje a personalistika
- PR, marketing a grafické štúdio.

Od mája 2019 sme členom Charty diverzity Slovensko.

S občianskym združením DIGIPOINT (ktorého zakladatelia sú Fakulta informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity, Microsoft a OC POLUS CITY CENTER) spolupracujeme pri realizácií vzdelávacích aktivít.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2529806  Dátum zverejnenia: 16.9.2016