Vodič domiešavaču

Jobhunter s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-doprava betónu na určené stavby v okolí BA
-starostlivosť o zverene nákladne auto
-komunikácia s dispečerom

VELMI NADSTANDARTNE PLATOVE OHODNOTENIE!!
-spoločnosť s dlhodobou tradíciou a poprednou pozíciou v stavebníctve
-možnosť práce nadčas v prípade požiadania resp. potreby
-stabilný kolektív
-nové vozidlá

viac informácii radi poskytneme formou telefonického príp.. osobného pohovoru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v stavebníctve a autodoprave.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič

Vodičský preukaz

C, E

Sme spoločnosť poskytujúca služby podpory kvality v automobilovom priemysle. Obsadzujeme kandidátov aj na iné pozície v závislosti od požiadaviek nášho zákazníka.
Sme maximálne zameraní na zákazníka a naším cieľom je nadštandardne zabezpečiť ich potreby a požiadavky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3150364  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou