Operátor výroby

Jobhunter s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
617 EUR/mesiac, + bonusy, príplatok za nadčas, dochádzková prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie pracovných operácií podľa štandardného postupu
a pokynov nadriadeného
- montáž výrobkov
- pomocné práce vo výrobe a činnosti súvisiace s výrobným procesom
- operátor vykonáva činnosti podľa pokynov nadriadeného
- dodržiava bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
- práca v 3 - 4 zmennej prevádzke

- zabezpečená doprava
- zabezpečené ubytovanie + príspevok na ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači!
Životopisy zasielať prosím emailom.
Volať od 08:00 - 16:00 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- 100% dochádzka
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- seriózny záujem
- spoľahlivosť
- ochota učiť sa
- ochota pracovať cez víkendy

Sme spoločnosť poskytujúca služby podpory kvality v automobilovom priemysle. Obsadzujeme kandidátov aj na iné pozície v závislosti od požiadaviek nášho zákazníka.
Sme maximálne zameraní na zákazníka a naším cieľom je nadštandardne zabezpečiť ich potreby a požiadavky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1655719  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 617 EUR/mesiac, + bonusy, príplatok za nadčas, dochádzková prémia