Skladník

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
interpretovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru zo skladu
- zaznamenávanie údajov do systému SAP
- označovanie materiálu
- balenie a príprava na expedovanie tovaru
- starostlivosť o zverenú techniku a VZV
- údržba zverených priestorov (poriadok, prehľad)

- príjemné a čisté pracovné prostredie v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a osobného rastu
- príplatky za nadčasy vyplácané nad rámec Zákonníka práce
- zvýhodnené závodné stravovanie priamo v budove
- práca iba na DVE zmeny

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Jobelsa Slovensko, s. r. o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- oprávnenie na VZV PODMIENKOU
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni
- prax v sklade, v automobilovom alebo výrobnom odvetví výhodou
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby
- dôsledný, zodpovedný, technický, zručný, flexibilný, rýchlo sa učiaci

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 569942  Dátum zverejnenia: 15.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: interpretovaný na osobnom pohovore