Mechanik šijacích strojov - údržbár

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
interpretovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- korektívna a preventívna údržba šijacích strojov
- údržba a starostlivosť o pracovné prostriedky a pracovné prostredie
- technické a údržbárske práce

- perspektívna práca v medzinárodnej firme v automobilovom priemysle
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- príplatky za dochádzku, za výkon
- 2 zmenná prevádzka

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Jobelsa Slovensko, s. r. o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, mechatronik výhodou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s údržbou šijacích strojov - výhodou
- znalosť práce na PC - výhodou
- znalosť anglického alebo španielskeho jazyka - výhodou
- znalosť elektroniky - výhodou

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 339297  Dátum zverejnenia: 12.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: interpretovaný na osobnom pohovore