Group Leader v textilnej výrobe

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Interpretovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a organizácia tímu výrobných pracovníkov
- kontrola kvality a produktivity
- evidencia dochádzky a rozdeľovanie práce
- zaúčanie a poradenstvo pri nových projektoch
- zodpovednosť za dosahovanie plánovanej výroby
- motivovanie pracovníkov k plneniu stanovených cieľov

- výhodné platové podmienky
- výber priamo do interného stavu spoločnosti (nie cez agentúru)
- možnosť realizácie v perspektívnej zahraničnej spoločnosti automobilového priemyslu
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- sociálny program

Ak vás oslovila naša ponuka a spĺňate uvedené požiadavky na pracovné miesto, zašlite svoj životopis na doleuvedenú emailovú adresu. Budeme odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odevné alebo textilné, krajčír

Prax na pozícii/v oblasti

nutná prax na uvedenej pozícii - min. 1 rok

- znalosť šitia na šijacom stroji
- prax vo vedení ľudí v textilnej alebo koženej šijacej výrobe výhodou
- skúsenosti s vedením kolektívu vo výrobe podmienkou
- rozhodnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2991101  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Interpretovaný na osobnom pohovore