Operátor výroby ( Okamžitá práca priamo v KE s ubytovaním)

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
interpretovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha technického šijacieho stroja v automobilovej výrobe

- znalosť šitia NIE je nutná - zabezpečujeme KOMPLETNÉ ZAŠKOLENIE

- práca vhodná pre ŽENY aj MUŽOV

- práca na trvalý pracovný pomer PRIAMO POD KMEŇ (nie cez agentúru)

- možnosť ubytovania v prípade bydliska vzdialeného 60 km od Košíc

- práca na dve zmeny ( ranná zmena od 6:00 - 14:00; poobedňajšia zmena od 14:00 - 22:00)
- ubytovanie zdarma
- práca na trvalý pracovný pomer
- práca priamo v Košiciach
- stravné lístky za odpracované dni
- každoročné navýšenie hrubej mzdy

K základnej mzde sa vyplácajú príplatky:
- za zdokonalenie sa v jednotlivých operáciách na projekte
- za dochádzku na mesačnej a ročnej báze ( ak je bez návštevy lekára a PN, OČR )
- za dopravu ( ak zamestnanec dochádza z okolia KE )
- za produkciu ( ako ohodnotenie výkonu a plnenie noriem )
- za zlepšovací návrh
- príplatky za nadčasy vyplácané nad rámec Zákonníka práce
Vstupnú lekársku prehliadku, školenie BOZP a všetky potrebné pracovné pomôcky s pracovným odevom zabezpečuje naša spoločnosť.
Možnosť UBYTOVANIA v blízkosti výrobnej haly (za každý odpracovaný deň ZDARMA)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Jobelsa Slovensko, s. r. o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah k jemnej manuálnej práci
- zodpovednosť, lojálnosť, precíznosť
- možnosť pracovať nadčasy
- PRÁCA JE VHODNÁ PRE MUŽOV AJ PRE ŽENY

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2986096  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: interpretovaný na osobnom pohovore