Kontrolór/ka kvality hotových výrobkov

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, 040 11 Košice, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
interpretovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov (práca v stoji) :

- na oddelenie kontroly kvality (2-zmenná prevádzka).

Kontrola kvality výrobkov a materiálov podľa stanovených štandardov.
Rozhodovanie o správnych a chybných kusoch v rôznych materiálových
prevedeniach.
Dopracovanie výrobkov podľa predpísaných štandardov kvality.

- sebarealizácia v perspektívnej zahraničnej spoločnosti automobilového priemyslu,
- príjemné, čisté pracovné prostredie,
- zaškolenie,
- motivačné finančné ohodnotenie,
- bonusy za splnenie noriem,
-bonusy za čistú dochádzku,
- bonusy za zručnosť,
- príplatky za nadčasy vyplácané nad rámec Zákonníka práce,
- príplatky za dopravu,
- zvýhodnené závodné stravovanie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. HR špecialista bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Jobelsa Slovensko, s. r. o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžadujeme serióznosť, dochvíľnosť, presnosť, samostatnosť, časovú flexibilitu,
- ochota pracovať nadčas,
- dobrý zdravotný stav,
- ovládanie anglického alebo španielskeho jazyka VÝHODOU,
- pracovné skúsenosti z automotive spoločnosti VÝHODOU.

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1798953  Dátum zverejnenia: 11.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: interpretovaný na osobnom pohovore