Absolventská prax - Asistent/-ka výroby s plynulou španielčinou a angličtinou

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová č. 2, 040 11 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
po podpísaní Dohody s UPSVaR
Mzdové podmienky (brutto)
príspevok vypláca UPSVaR mesačne vo výške 65 % sumy ŽM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tlmočenie zo španielskeho jazyka do slovenského a naopak medzi manažérom výroby a ostatnými zamestnancami spoločnosti
Prekladateľská činnosť
Vykonávanie administratívnych a pomocných prác pre manažéra výroby

Získanie potrebnej praxe pre budúce uplatnenie.

Podmienkou je mať štatút absolventa, ktorý je mladší ako 26 rokov veku a ktorý ukončil vzdelanie dennou formou štúdia pred menej ako dvomi rokmi a zároveň nemal zamestnanie, ktoré by trvalo najmenej 6 po sebe nasledujúcich mesiacov
• Evidencia na UPSVaR najmenej jeden mesiac

Ak nespĺňate tieto podmienky, nemôžete vykonávať absolventskú prax. Viac informácií získate priamo na UPSVaR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre absolventa, ktorý sa uchádza o prax na pozícii asistenta pre výrobu je znalosť španielskeho a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni NEVYHNUTNÁ.
Stredoškolské vzdelanie, prípadne vyššie vzdelanie v odbore podmienkou.

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1615118  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príspevok vypláca UPSVaR mesačne vo výške 65 % sumy ŽM