Supervízor výroby na nový projekt výroby autosedačiek

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, 040 11 Košice, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR/mesiac, Nové lepšie platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie dennej produkcie a dosahovanie plánu výroby,
- plnenie stanovených cieľov efektívnosti,
- aplikovať metodológie na okamžité riešenie problémov vzniknutých
na zverených projektoch,
- riadiť podávanie a implementáciu zlepšovacích návrhov,
- dohľad nad plnením úloh a nad dodržiavaním časového harmonogramu,
- kontrola dodržiavania bezpečnosti práce,
- kontrola technického stavu vybavenia a strojov,
- plánovať rozdelenie ľudí, harmonogramy, kontrolovať dochádzky,
- interné školenie / preškolenie a vzdelávanie podriadených pracovníkov,
- kontrola a vyhodnocovanie práce, bonusov pre pracovníkov výroby.

- výber piamo do interného stavu spoločnosti (nie cez agentúru)
- možnosť pracovať v stabilnej a nadnárodnej spoločnosti,
- príjemné, čisté, klimatizované pracovné prostredie,
- príspevok na dopravu,
- príplatky za čistú dochádzku,
- príplatky za nadčasy vyplácané nad rámec Zákonníka práce,
- zvýhodnené závodné stravovanie,
- práca iba na dve zmeny.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým.

Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Jobelsa Slovensko, s. r. o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- vyžadujeme serióznosť, dochvíľnosť, presnosť, samostatnosť, časovú flexibilitu,
- hľadáme proaktívnu osobu zameranú na výsledky so zmyslom pre detail a organizáciu práce,
- vyžadujeme skúsenosti s riadením tímu zamestnancov,
- dobré komunikačné a medziľudské schopnosti,
- samostatné riešenie problémov, analytické myslenie,
- orientácia na procesy a zlepšovanie,
- ochota pracovať nadčas,
- dobrý zdravotný stav,
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni podmienkou,
- ovládanie anglického alebo španielskeho jazyka VÝHODOU,
- pracovné skúsenosti z automotive spoločnosti VÝHODOU.

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1008865  Dátum zverejnenia: 14.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac, Nové lepšie platové podmienky