Je pre Teba zaujímavé zahraničie? Máme pre Teba pozíciu asistentky v Anglicku !

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
August
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša klientka, majiteľka fashion spoločnosti si hľadá osobnú asistentka v Anglicku.

Vašou náplňou práce bude:
- priama asistencia majiteľke spoločnosti
- správa časového rozvrhu
- vybavovanie telefonátov a korešpondencie
- pomoc pri spravovaní e-shopu
- komunikácia s potrebnými úradmi
- komunikácia s dodávateľmi spoločnosti
- podpora kľúčových projektov spoločnosti
- vypracovávanie reportov majiteľke

- práca pre zaujímavú spoločnosť
- stále pracovné miesto
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť nadštandardného voľna
- možnosť zvýšenia platu v priamej úmere s pracovnou náplňou
- zabezpečenie ubytovania

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese. Prosím pripojte aj motivačný list, kde uvediete Vašu motiváciu pracovať na danej pozícii.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti job solutions s.r.o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozíciu obsadzujeme pre klientku pôsobiacu vo fashion oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené SŠ vzdelanie
- NUTNOSŤ presťahovania sa do Veľkej Británie !
- prax na rovnakej alebo podobnej pozícii - výhodou
- Anglický jazyk - aktívne/ slovom aj písmom - PODMIENKOU
- VP skup. B/ aktívny vodič - PODMIENKOU
- ochota a chuť dlhodobo zastávať danú pozíciu
- časová flexibilita
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť, kreativita, dôslednosť

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2172477  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou