Montér telekomunikačných sieti / zapájanie optických káblov

JOB POTENZIAL

Miesto práce
Salem, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa praxe odborných a praktických skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne a pomocné práce pri výstavbe telekomunikačných sietí
Realizácia prepojovacích prác pri výstavbe sietí a montáž boxov (skríň).

V prvom rade ide o zapájanie optických káblov.

Spoločnosť je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako:

- Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí (Glasfaserkabel - Glasfasertechnik)
- Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr
- Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pro LAN siete a FTT systémy
- Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vratane technológie mikrotrubičiek
- Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov,dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás
- Štrukturované kabeláže

- firma so stabilným pôsobením na Nemeckom trhu
- práca na trvalý pracovný pomer, na nemeckú pracovnú zmluvu s danou nemeckou firmou (nie agenturou!)
- plat je podľa tarifnej zmluvy, záleží teda na veku a skúsenostiach kandidáta avšak nie menej ako 15e/hod. v hrubom (zvýšenie po uplinutí skúšobnej doby 17/18€/brutto hod.)
- bezplatne školenia v obore
- kariérny rast
- férové podmienky (tarifna zmluva)
- zabezpečenie celoročnej práce
- platené nadčasy
- platená dovolenka (min. 24 dní ročne)
- nadštandardne ohodnotenie
- pracovné oblečenie
- individuálne výhody (vianočné odmeny)
- firemný automobil, náradie (vlastné auto nie je potrebné pre prácu)

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť na e-mail: [email protected]

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti JOB-POTENZIAL so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Bauunternehmung
Hoch- und Tiefbau
Partner von Telekommunikationsfirmen wie Telekom und Kabel-BW

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebný priemysel, Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- nemecky jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti v obore a znalosti (pozri náplň práce)
- platný vodičský preukaz
- snaha a chuť sa učiť
- orientácia a zmysel pre detail
- seriózny prístup
- tímový hráč
- časová flexibilita

JOB POTENZIÁL je tá správna agentúra pre sprostredkovanie pracovných a vzdelávacích miest v Nemecku. Pričom všetci kandidáti sú zamestnaní priamo u daných firiem a NIE u nás!!

Pomáhame vo funkcii ako HEADHUNTER nemeckým firmám nájsť nové pracovné sily – ako aj mladých perspektívnych učňov – budúcich pracovníkov, ktorých momentálne tak strašne potrebujú. Odborné sily a mladí motivovaní ľudia obdržia vďaka nám možnosť vybudovať si vlastnú budúcnosť v Nemecku.

Spravte prvý krok a využite silu a možnosti EURÓPY!
Informujte sa o Vašich možnostiach a prihláste sa ako uchádzač o pracovné miesto.
ID: 2988026  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa praxe odborných a praktických skúseností