Lagerist / vedúci skladu v Nemecku

JOB POTENZIAL

Miesto práce
Salem, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Tarifa-Hodnotenie (min. 15€/hod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s okamžitým nástupom skuseného skladníka.
Vašou úlohou bude:
- príjem materiálových a tovarových zásob na sklad
- umiesťovanie prijatého materiálu a tovaru do regálov a miest na to určených
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok
- sledovanie tovaru a skladových zásob
- objednanie tovaru a zásob
- riešenie a organizovanie systémových rozvozov
- prijímanie dokladov od dodávateľov a ich kontrola
- práca na vysokozdvižnom vozíku a na zdvíhacej plošine

Uchádzač by mal mat vyučený automechanik alebo mechanik poľnohospodárskych strojov (Kfz-Mechaniker oder Landmaschinenmechaniker) alebo zámočník (Schlosser) nakoľko jednou z úloh su aj menšie opravy strojov.
Platný vodičsky preukaz s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou až 3 500 kg, taktiež preukaz pre vysoko zdvižný vozík - by bol výhodou avšak nie podmienkou.

Podmienkou je znalosť nemeckého jazyka. Nakoľko budete pracovať samostatne a taktiež komunikovať s dodávateľmi.

- firma so stabilným pôsobením na Nemeckom trhu
- práca na trvalý pracovný pomer, na nemeckú pracovnú zmluvu s danou nemeckou firmou (nie agenturou!)
- bezplatne školenia v obore
- kariérny rast
- férové podmienky
- zabezpečenie celoročnej práce
- platené nadčasy
- platená dovolenka (min. 24 dní ročne)
- nadštandardne ohodnotenie
- pracovné oblečenie
- individuálne výhody (vianočné odmeny)
- firemný automobil, náradie (vlastné auto nie je potrebné pre prácu)

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť na e-mail: [email protected]

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti JOB-POTENZIAL so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Bauunternehmung
Hoch- und Tiefbau

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecky jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti v obore
- znalosti ako mechnik alebo zámočnik
- snaha a chuť sa učiť
- orientácia a zmysel pre detail
- seriózny prístup
- tímový hráč
- časová flexibilita

JOB POTENZIÁL je tá správna agentúra pre sprostredkovanie pracovných a vzdelávacích miest v Nemecku. Pričom všetci kandidáti sú zamestnaní priamo u daných firiem a NIE u nás!!

Pomáhame vo funkcii ako HEADHUNTER nemeckým firmám nájsť nové pracovné sily – ako aj mladých perspektívnych učňov – budúcich pracovníkov, ktorých momentálne tak strašne potrebujú. Odborné sily a mladí motivovaní ľudia obdržia vďaka nám možnosť vybudovať si vlastnú budúcnosť v Nemecku.

Spravte prvý krok a využite silu a možnosti EURÓPY!
Informujte sa o Vašich možnostiach a prihláste sa ako uchádzač o pracovné miesto.
ID: 2938542  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Tarifa-Hodnotenie (min. 15€/hod.)