Maliar/natierač v Nemecku na zmluvu

JOB POTENZIAL

Miesto práce
Weingarten, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou/min 14€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

natieračské práce v interiéri a exteriéri
tapetovanie
lakovacie práce
príprava a ošetrenie podkladu
tmelenie
omietacie práce

- firma so stabilným pôsobením na Nemeckom trhu (nad 20 zamestnancov)
- práca na trvalý pracovný pomer, na nemeckú pracovnú zmluvu s danou nemeckou firmou
- férové podmienky
- zabezpečenie celoročnej práce
- platené nadčasy
- platená dovolenka 24 dní ročne
- nadštandardne ohodnotenie
- pracovné oblečenie, náradie a auto
- individuálne výhody
- firemný automobil (vlastné auto nie je potrebné pre prácu)
- plat je podľa skúsenosti kandidáta a však min. 13€/hodinu

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť na e-mail: [email protected]

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti JOB-POTENZIAL so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dieses Unternehmen bietet eine Komplettsanierung bei Wasser- und Brandschäden an. Die Koordination aller Arbeiten garantiert einen reibungslosen und zügigen Ablauf der Sanierung bis zur Wiederherstellung des ursprünglichen Zustands.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecky jazyk na komunikatívnej úrovni z dôvodu styku so zákazníkmi
-skúsenosti v obore
-snaha a chuť sa učiť
- orientácia a zmysel pre detail
- seriózny prístup
- tímový hráč
- časová flexibilita

JOB POTENZIÁL je tá správna agentúra pre sprostredkovanie pracovných a vzdelávacích miest v Nemecku. Pričom všetci kandidáti sú zamestnaní priamo u daných firiem a NIE u nás!!

Pomáhame vo funkcii ako HEADHUNTER nemeckým firmám nájsť nové pracovné sily – ako aj mladých perspektívnych učňov – budúcich pracovníkov, ktorých momentálne tak strašne potrebujú. Odborné sily a mladí motivovaní ľudia obdržia vďaka nám možnosť vybudovať si vlastnú budúcnosť v Nemecku.

Spravte prvý krok a využite silu a možnosti EURÓPY!
Informujte sa o Vašich možnostiach a prihláste sa ako uchádzač o pracovné miesto.
ID: 2778944  Dátum zverejnenia: 9.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou/min 14€/h