AutoCAM / AutoCAD programátor-konštruktér

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, okres Pezinok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Spracovanie dát od zákazníkov za účelom modifikovania plastových foriem (určených pre automobilový priemysel)
-Úprava modelov foriem
-Nastavenie technológie
-Príprava dokumentácie -príprava výkresov
-Schopnosť čítania technických výkresov
-Príprava programov pre CNC stroje (CAM)
-Praktické skúsenosti s prácou frézara v minulosti sú vítané

-Práca v zahraničnej spoločnosti
-Jednosmenná prevádzka
-Stabilné zázemie v renomovanej spoločnosti so zahraničným manažmentom
-Plnenie dohôd, korektný prístup k zamestnancom
-Priestor na odborný / kariérny /platový rast
-Maximálna podpora zo strany nadriadeného

Svoj životopis s uvedením názvu pozície prosím zasielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je zahraničná spoločnosť, ktorá sa zaoberá opravou, údržbou a úpravou foriem pre plastové vstrekovacie lisy (pre autopriemysel).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-Zodpovednosť
-Korektný prístup k práci
-Flexibilita

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2966760  Dátum zverejnenia: 6.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Predmetom osobného stretnutia