PHP Programátor

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
apríl 2017
Mzdové podmienky (brutto)
predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-činnosť samostatného programátora je zameraná na vývoj vnútropodnikových a webových informačných systémov v medzinárodnom bankovom prostredí.
-Schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme

-práca na medzinárodných projektoch
-maximálna podpora zo strany klienta / zo strany zamestnávateľa
-prístup k najnovším technológiám
-príjemné pracovné prostredie
-možnosť pracovať čiastočne aj formou home officu
-flexibilná pracovná doba
-rýchly platový rast v závislosti od výkonu
-podpora vlastnej kreativity
-možnosť spolupodieľať sa na tvorbe projektov
-priestor na odborný rast

Svoj životopis s uvedením názvu pozície prosím posielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť poskytujúca kompletnú diaľkovú správu a údržbu informačných systémov na vysokej profesionálnej úrovni pre medzinárodnú klientelu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie, informatika, informačné technológie

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Základy
PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozícia je vhodná aj pre absolventa, pokiaľ disponuje reálnymi praktickými programátorskými skúsenosťami v rámci konkrétnych projektov.
- Dobré komunikačné schopnosti
-Zodpovednosť
-Precíznosť
-Dodržiavanie deadlinov

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2891768  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: predmetom osobného stretnutia