Odborný predajca

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujuci, Predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Komunikacia s klientami / navstevnikmi predajne
-Schopnost podat odborne informacie o produktoch
-Vybavovanie reklamacii
-Preberanie tovaru
-Praca s pokladnou
-Komunikacia s dodavatelmi
-Proklientsky pristup
-Ucast na konferenciach

-Praca v elegantnom prostredi luxusnej predajne znackovych hodiniek
-Korektny pristup k zamestancom, plnenie dohod
-Odborny rast
-Motivujuce platove ohodnotenie

Svoj zivotopis s uvedenim nazvu pozicie prosim posielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Nasim klientom je luxusna predajna znackovych hodiniek a luxusnych doplnkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

-Znalost predajnych technik
-Zvladanie poziadaviek zo strany zakaznikov
-Prijemne, kultivovane vystupovanie
-Dobre komunikacne schopnosti

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2891577  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujuci, Predmetom osobného stretnutia