Rozpočtár / Kalkulant

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Január - Február 2017
Mzdové podmienky (brutto)
predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Samostatné vypracovávanie rozpočtov a cenových ponúk
-Čítanie výkresovej dokumentácie zo stavebného sektoru
-Tvorba individuálnych kalkulácií
-Čítanie DWG súborov, výkresov a plánov stavieb
-Príprava PDF situačných plánov
- Naceňovanie v internom excel systéme
- Spracovanie prijatých podkladov - výkazov / výmerov od developerov
- Práca s projektovou dokumentáciou
- Príprava podkladov do tendrov na získanie nových zákaziek

-Práca v stabilnej a prosperujúcej firme so základňou v zahraničí
-Platový rast
-Príjemné prostredie
-Priateľský kolektív

Svoj životopis s uvedením názvu pozície prosím posielajte na e -mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je dodávateľ renomovaných integrovaných obvodových bezpečnostných systémov a riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-Skúsenosti s kalkuláciami a prípravou rozpočtou - veľkou výhodou
-Znalosť stavebného sektoru - výhodou
-Samostatnosť

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2842557  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: predmetom osobného stretnutia